Frankenstolz Schlafkomfort
bugatti

Dobrą pościel rozpoznaje się z zamkniętymi oczami.

Aktualności

Tegoroczna edycja Invest Hotel już za nami. Obecnością na targach chcieliśmy zwrócić uwagę hoteli, ośrodków spa i pensjonatów na naszą specjalną, dedykowaną kolekcję kołder, poduszek, nakładek i ochraniaczy na materace. Cieszymy się, że rosnąca świadomość branży hotelarskiej w zakresie  stworzenia optymalnych warunków dla komfortu Klienta, przekłada się na zainteresowanie Państwa naszymi produktami. Dziękujemy za owocne spotkania i całej branży turystycznej życzymy udanego roku!

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL są największym, specjalistycznym wydarzeniem dla branży hotelarskiej w Polsce. Najnowszą ofertę prezentują dostawcy wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych. Zapraszamy w dniach 19 – 21.10.2011 do odwiedzenia stoiska naszej firmy i zapoznania się ze specjalną ofertą kołder i poduszek dedykowaną branży hotelarskiej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem marketingu:

marketing@lambfield.com

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Klientom za odwiedzenie naszego stoiska na targach Home Decor. Cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z tak ogromnym zainteresowaniem z Państwa strony. Łącznie tegoroczną edycję targów odwiedziło ponad 5000 osób. Widoczne uznanie i pozytywne uwagi na temat kolekcji f.a.n. frankenstolz oraz bugatti, utwierdzają nas w przekonaniu o sukcesie tych marek na polskim rynku. Zapraszamy Państwa do współpracy!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas w czasie tegorocznej edycji targów HOME DECOR, która odbędzie się w Poznaniu, w dniach 25 – 27 maja 2011, hala 3A,  stoisko nr 4.

 

Na targach zaprezentujemy aktualną kolekcję kołder i poduszek f.a.n. frankenstolz oraz ekskluzywną kolekcję bugatti. Oprócz produktów, na stoisku obejrzeć będzie można system prezentacji towarów, który oferujemy współpracującym z nami sklepom.

Naszych nowych, potencjalnych klientów serdecznie zachęcamy do kontaktu, celem wcześniejszego umówienia dogodnej godziny spotkania oraz ustalenia adresu, pod który prześlemy zaproszenie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 61 651 41 02 lub pod adresem e-mail: marketing@lambfield.com

 

Do zobaczenia!